Franchising

NEDEN EMLAKÇILIK?

Türkiye’de hizmet sektörü giderek önem kazanmaktadır. Özellikle, iletişim teknolojilerinin hızlı ve yeni bir yapıya taşınmasıyla hizmetin üretilmesinde önemli aşamalar kaydedilmiştir. Konut ve işyeri arzıyla son yıllarda çok sayıda konut ve Plaza üretimi gerçekleşmiştir. Bu konutların ve plazaların pazarlanmasında profesyonel çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Konut ve plaza üreticilerinin ve alıcıların bir araya gelmesinde emlakçılara önemli bir iş alanı doğmaktadır.

Emlakçılık mesleği hizmet sektörünün en önemli kollarından birisidir. Değişik meslek guruplarından kişiler yatırım maliyetleri düşük geliri yüksek veTürkiye’de son yılların yıldızı parlayan mesleği olan emlakçılığa ilgi duymaktadır.


NEDEN A+PLUS?


Bir çok yabancı menşeili emlak firması; ülkemizde faaliyet göstermekte ve meslektaşlarımızın uzunca bir dönem sarf ettikleri emek ve kazancın çok büyük bir bölümünü marka aidatı, genel gider, ciro bedeli ve benzeri ödemeler adı altında almaktadır. A+ PLUS olarak bu denli büyük bedellerin niçin başka ülkelere aktarıldığını anlamakta güçlük çekiyoruz. Bizlerin bu oluşumun kendi ülkemizde yapılmaması için sebep nedir? Neden benzer bir oluşumu bir düzen içerisinde bizler gerçekleştirmeyelim?

Haydi o zaman! Daha fazla neyi bekliyoruz? Paylaşarak çoğalmak, birlikte yürüyerek, büyümek, A+PLUS'ın felsefesidir. Paylaşarak büyüdük, bu günlere geldik ve yine paylaşarak çok daha iyi yerlere geleceğimizi biliyor, bu yolda ilerliyoruz. Profesyonel, etik, ticari ahlakı ön planda tutarak yaptığımız işin hakkını veriyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize maximum fayda sağlıyoruz. Her zaman memnun ve güler yüzle ayrılıyorlar.


A+PLUS SİZE NELER SUNUYOR


- ÇOK DÜŞÜK KATILIM PAYI

A+PLUS kendi markasının ve bilgi birikiminin sahibidir. Dolayısıyla her yeni temsilci için yabancı marka sahiplerine pay ödemek zorunda değildir. Bu nedenle katılım ücreti yok denecek kadar düşüktür.


- CİRODAN YA DA KÂRDAN PAY ALINMIYOR

A+PLUS temsilcileri elde ettikleri hasılat veya kârdan A+PLUS 'a ya da başka bir marka sahibine pay ödemezler. Kazançlarının tümü kendilerine kalır. Kazançlarını işlerini geliştirmek için kullanırlar.


- EĞİTİM DESTEĞİ VE EMLAKÇILIK KURSLARI BİZDEN

Daha önce hiç emlakçılık yapmamış olanlara, emlakçılık yapabilmeleri için eğitim veriliyor. Adaylara emlak pazarlama, değerleme (ekspertiz), tapu ve imar bilgilerinin yanı sıra müşteriyle iletişim ve deneyimlerden oluşan önemli bilgiler aktarılıyor. Bu eğitimlerle temsilcilerin tam donanımlı olarak mesleğe başlamaları sağlanıyor. Eğitimler daha sonraki zamanlarda da periyodik olarak devam ediyor.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Aplusgy 2024

Adres    : Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. 1267 Sok. 1/1 Balgat / Ankara
Telefon  : 0312 474 00 35
Fax       : 0312 474 00 42  
E-mail   : bilgi@aplusgy.com