Hakkımızda

Çankaya Balgat'ta 2012 yılında kurulmuş olan “A+Plus Gayrimenkul” Ticari, Konut satış ve kira pazarlamasında, profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı ile almış olduğu başarılı sonuçları her zaman daha iyi seviyelere çıkarabilmek için bitmek bilmeyen enerjisi ile çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir. Güler yüzlü ekibi ile profesyonel hizmet anlayışından asla ödün vermeden, yılmadan sektörde başarıdan başarıya koşan, özellikle Balgat bölgesinde faaliyet gösteren ve güvenilir markalardan biri haline gelen “A+Plus” sektöründe ön plana çıkmış pek çok şirkete kamu kurum ve kuruluşlarına emlak danışmanlığı ile ışık tutmuştur.NEDEN BİZ ?


Farklıyız çünkü;

İşimize ve müşterilerimize sahip çıkıyor, saygı duyuyor, sektörde hep ilklere imza atıyoruz. "APLUS" farkını yaratan en önemli etken sektörle ilgili yeni, güncel bilgilere vakıf olmamız, pazarlama enstrümanlarını çok iyi ve hedefe doğru kullanmamız, sürekli eğitim ile yaptığımız işe hakim olmamızdır.


Başarılıyız çünkü;

İhtimallere ve olasılıklara yer vermiyor profesyonel çalışıyoruz. Müşterilerimizin nasıl bir gayrimenkule ihtiyacı var ise tam karşılığını mutlaka buluyorlar. Gayrimenkulünü kiralamak ya da satmak isteyenler için de alıcı portföyümüz, veri bankamız müşterilerimiz için hep hazırdır.Gayrimenkul geliştirme deneyimimiz, tecrübelerimiz geniş bir yelpazaye yayılmış faliyet alanlarımız ile şehir içi ve şehir dışında saygın bir konuma gelmiş bulunmaktayız.


Kazanıyoruz çünkü;

Bizi tercih eden müşterilerimize gerçekten değer veriyor, hizmet ediyor ve karşılığını alıyoruz. Kurumsal yaklaşan profesyonel çalışan bir kimlik altında olmanın getirdiği güvenin yanı sıra, dürüstlük ilkesinin hâkim olduğu şeffaf çalışma modeli ile sizi daima maddi ve manevi mutlu ediyor kazanıyor ve kazandırıyoruz.


Uzmanız çünkü;

En kısa sürede, en yüksek faydayı sağlıyoruz. Broker ve danışmanlarımız en temel bilgi seviyesinden en üste kadar piyasa şartlarında karşılaşacakları zorlukları gidermesi için ihtiyaç duydukları teorik ve pratik bilgilere sahiptir. Analiz metodlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçları, tarafımızdan en doğru şekilde belirlenir, en yüksek ekonomik faydayı sağlayacak fiyatla, en kısa zamanda değerlendirilir. "APLUS" yönetim çalışma felsefesinin özünü hiç şüphesiz ”insan” oluşturur. Çalışanı, işinin gerektirdiği tüm profesyonel nitelikleri taşıyan bir bireydir. Eğitim ve deneyimin koşul olduğunu bilir, ama bunları yeterli görmez, sürekli kendini geliştirerek en iyi hizmeti vermeyi hedefler.Çünkü biliyoruz ki, müşterilerimiz kazanırsa biz de onları kazanırız.


Tecrübeliyiz çünkü;

Emlak işi güven ister, tecrübe ister . "APLUS" çalışma şekli, etik ilkeleri, ve ön planda tuttuğu ticaret ahlakı ile farklı ve modern çalışma anlayışıyla, esnek hizmet yelpazesi ile daima yanınızda, güven ve övgülerinize layık olmaya çalışmaktadır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Aplusgy 2024

Adres    : Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. 1267 Sok. 1/1 Balgat / Ankara
Telefon  : 0312 474 00 35
Fax       : 0312 474 00 42  
E-mail   : bilgi@aplusgy.com